'AKP'li belediye 'Her şey çok güzel olacak' diyen Pamela'nın konserini iptal etti'

23 Haziran seçimine giden süreçte "Her şey çok güzel olacak" paylaşımında bulunan sanatçı Pamela'nın konserinin iptal edildiği ileri sürülüyor.

'AKP'li belediye 'Her şey çok güzel olacak' diyen Pamela'nın konserini iptal etti'

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya’da 17-21 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 23. Uluslararası Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali kapsamında sahne alması beklenen Pamela’nın konserinin iptal edildiğini ileri sürdü.

Ağbaba paylaşımında, ‘Malatya Kayısı Fuarı 5 yıl sonra tekrar yapılıyor. İstanbul seçimlerinde ‘Her şey çok güzel olacak’ dediği için sanatçı Pamela’nın Malatya Kayısı Fuarı’ndaki konseri iptal edilmiş. 1 Temmuzda afişlerdeki Pamela 15 Temmuz’da silinmiş. Başkanlar değişiyor, anlayış değişmiyor’ ifadesini kullandı.Başkanlar değişiyor, anlayış değişmiyor’ ifadesini kullandı.

AKP’li Malatya Belediyesi’nin sosyal medya hesabından festivale ilişkin 2 Temmuz’da yapılan paylaşımda Pamela’nın Ümit Besen’le birlikte yer aldığı, 13 Temmuz’da yapılan paylaşımda ise yalnızca Ümit Besen olacak şekilde yeniden paylaşıldığı görülüyor.