Uludağ'da 6 kişinin üzerine kar kütlesi düştü
Uludağ 1. Bölge'de bir otelin çatısından düşen karlar nedeniyle 6 vatandaş kar altında kaldı.
![Uludağ'da 6 kişinin üzerine kar kütlesi düştü](https://yurtsever.org.tr/wp-content/uploads/2019/02/uludagda-vatandaslar-otelin-catisindan-dusen-karin-altinda-kaldi-730x410.jpg)
Uludağ’da bir çatıdan kar kütlesi düştü. Bursa Valiliği’den yapılan açıklamaya göre Uludağ 1. Bölgede bulunan ve kullanılmayan PTT Binasının çatısından düşerek kar altında kaldığı tahmin edilen 6 kişi, Jandarma Arama Kurtarma ve AFAD ekiplerince kurtarıldı.
Bölgede her ihtimale karşı arama ve mevcut karı temizleme ve kaldırma çalışmaları devam ediyor.