Ece Üner'in programına skandal 'tanıtım' videosu

Haber programı formatının dışında bir programla ekranlara çıkmaya hazırlanan Üner, 'Susma' isimli programının ilk tanıtımını yayınladı.

Ece Üner'in programına skandal 'tanıtım' videosu

Ece Üner’in yeni programının tanıtım videosuna tepki yağdı.

Ece Üner’in Kanal D’deki yeni programı için hazırlanan tanıtım filminde eski eşi Fedai Baran tarafından Kırıkkale’de katledilen Emine Bulut’un kızının sesi kullanıldı. “Tanıtım filmine” sosyal medyada da tepki yağdı.

Show TV’den ayrılarak Kanal D’ye geçen Ece Üner’in yeni programı için hazırlanan tanıtım filminde Emine Bulut’un kızının sesinin kullanılması tepki çekti.

2014 yılından beri sunuculuğunu yaptığı Show TV Ana Haber bülteninden geçtiğimiz ay ayrılan Ece Üner, bir süre önce görevini bırakarak Kanal D’ye geçti.

Haber programı formatının dışında bir programla ekranlara çıkmaya hazırlanan Üner, ‘Susma’ isimli programının ilk tanıtımını yayınladı.

“Adaletsizliği değiştiremezsin ama adaletsizlik karşısındaki duruşunu değiştirebilirsin” sözleriyle yayınlanan tanıtım filminde, Fedai Baran tarafından Kırıkkale’de katledilen Emine Bulut’un yaşamını yitirdiği sırada kızının attığı çığlıklar kullanıldı.