Sedat Peker'den Süleyman Özışık'ın kızına '80 bin liralık mücevher'

Günler sonra ortaya çıkan Süleyman Özışık, Peker ile en son 2 yıl önce görüştüğünü iddia etmesine rağmen Sedat Peker'e yakınlığıyla bilenen Emre Olur çarpıcı bir video yayımladı.

Sedat Peker'den Süleyman Özışık'ın kızına '80 bin liralık mücevher'

Ülkücü mafya lideri Sedat Peker’in videolarında ismi geçen isimlerden Süleyman Özışık, 22 gün sonra suskunluğunu bozmuştu. Peker ile 2 yıl önce görüştüğünü söyleyen Özışık,”Bu görüşmeden bir yıl sonra bu kişi benim cep telefonuma mesaj gönderdi, İstanbul Emniyeti’nde FETÖ’cü bir grup olduğunu, tespit ettiğini söyledi. Pek çok kaynağıma, devlet kademesine sordum, bir bulguya rastlamayınca konuyu kapattım. Aynı tarihlerde ağabeyim Hadi Özışık beni aradı, Peker’le Youtube çekimi yapacaktım, Soylu’ya sordum, ‘zinhar yapma’ dedi diye aktardı. Ben de ‘bence de o yayını yapma’ dedim. Hadi Özışık, sonraki süreci anlattı kendi yayınında. Benim adım bu meseleye hiç haberim yokken dahil olmuş oldu. Twitter’da beğen ikonuna istemsizce dokunmuş ve beğenmişim. Şimdi buradan beni Sedat Peker’in safına geçtiğim anlamına getirmişler, öyle manşetler atmışlar” dedi.

Sedat Peker’e yakınlığı ile bilinen Emre Olur, Özışık’a yanıt verdi. Olur, Özışık’ın kızının 2020 yılında yapılan düğününe ait görsel ve videolar paylaşarak, “Sedat Peker hediye olarak maddi değeri takriben 80.000 ₺ olan mücevher kolye göndermişti. Neden kabul ettin? Ayrıca büyük devasal bir Sedat Peker çelengi vardı. Onun önünde neden ailecek fotoğraf çekildiniz?” yazdı.