Turizm patronları ve AKP kongreleri için yapılanları unuttu: Fahrettin Koca'dan 'bize ne oldu?' çıkışı

Lebaleb yapılan AKP kongreleri ve turizm patronları için korona önlemlerinin hiçe sayılmasını unutan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kişisel sosyal medya hesabından ''Bize ne oldu ?'' siteminde bulundu.

Turizm patronları ve AKP kongreleri için yapılanları unuttu: Fahrettin Koca'dan 'bize ne oldu?' çıkışı

Tıklım tıklım yapılan AKP kongreleri, turizm patronları için esnetilen yasaklar ve önemleri, kurallara uyulmayan cenazeleri unutan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca “Bize ne oldu? Maske, mesafe konusunda birbirimize örnektik” paylaşımını yaptı.

Türkiye’de koronavirüse karşı aşılama çalışmaları devam ediyor. Sağlık Bakanlığı’nın ‘covid19asi.saglik.gov.tr’ sitesinde yer alan anlık verilere göre, bugün saat 10.30 itibarıyla yapılan doz sayısı toplam 95 milyon 71 bin 365 oldu.

 

Ancak dün açıklanan ‘Günlük Covid-19 Tablosu’ verilerine göre, 23 bin 946 vaka tespit edildi, 290 kişi de hayatını kaybetti. Bunun üzerine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada bir kez daha maske ve mesafe uyarısında bulundu. Koca, “Bize ne oldu? Maske, mesafe konusunda birbirimize örnektik” ifadesini kullandı.