E-5'te bir araç takla atarak metrobüs yoluna girdi

İstanbul Bakırköy’de başka bir otomobilin sıkıştırması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, metrobüs yoluna girdi. Kaza saat 14.00 sıralarında Bakırköy İncirli metrobüs durağı yakınında meydana geldi. Anadolu yakası istikametinde seyir halinde olan Fevzi Demir, başka bir otomobilin sıkıştırması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek metrobüs yoluna girdi. Yan yatan otomobildeki sürücü yara almadan kurtuldu. Kaza nedeniyle metrobüs seferleri... View Article

E-5'te bir araç takla atarak metrobüs yoluna girdi
İstanbul Bakırköy’de başka bir otomobilin sıkıştırması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, metrobüs yoluna girdi.
Kaza saat 14.00 sıralarında Bakırköy İncirli metrobüs durağı yakınında meydana geldi. Anadolu yakası istikametinde seyir halinde olan Fevzi Demir, başka bir otomobilin sıkıştırması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek metrobüs yoluna girdi. Yan yatan otomobildeki sürücü yara almadan kurtuldu. Kaza nedeniyle metrobüs seferleri bir süre kontrollü yapıldı. Kaza yapan aracın çekilmesinden sonra metrobüs seferleri normale döndü. Polis, kazaya neden olup kaçan sürücüyü yakalamak için çalışma başlattı.