Star TV'nin dizisinde kavga: Kadın oyuncuya kül tablası fırlatıldı

Star TV'deki 'Fazilet Hanımın Kızları' dizisinin setinde gergin saatler yaşandığı öğrenildi.

Star TV'nin dizisinde kavga: Kadın oyuncuya kül tablası fırlatıldı
Star TV’de seyirciyle buluşan ‘Fazilet Hanımın Kızları’ dizisinin setinde gergin saatler yaşandığı öğrenildi. İddiaya dizide Çağlar Ertuğrul adlı oyuncu, rol arkadaşı Ecem Baltacı’ya küllük fırlattı.
Dizide ‘Fazilet’i oynayan Nazan Kesal ve bazı oyuncular sigara içtikleri için yapım şirketinden;  “Sigara kullanmayanları rahatsız etmek istemiyoruz. Bize özel bir oda yapılabilir mi?” şeklinde bir ricada bulundu ve bunun üzerine sigara içen oyuncular için bir karavan kiralandı. Posta gazetesinde yer alan habere göre; dizinin ‘Selin’i Ecem Baltacı 3 gün önce karavanda sigara içerken Çağlar Ertuğrul (Yağız) geldi. “Dışarı çık, burada yemek yiyeceğim” dedi. Ecem Baltacı’nın “Yemeğini başka bir yerde yersen daha iyi olur. Burası sigara odası ve duman altı” demesi üzerine kavga çıktı.
Kül tablasını fırlattı
Çağlar Ertuğrul, rol arkadaşı Ecem Baltacı’ya “Haddini bileceksin. Şimdi çabuk çık, git buradan” diye bağırdı. Ardından masanın üzerindeki kül tablasını Ecem Baltacı’ya fırlattı. Karavandaki seslerin yükselmesi üzerine set durdu. Prodüksiyon çalışanları iki oyuncuyu zor ayırdı. Yönetmen Murat Saraçoğlu’nun araya girmesiyle gergin ortam yatıştı.