AKP'li yönetici kumarhanede görüntülendi, 'Ekrana bakıyordum' dedi

AKP Teşkilat Başkan Yardımcısı olan eski Muğla milletvekili Nihat Öztürk'ün kumarhanede çekilmiş görüntüsü ortaya çıktı. Öztürk açıklamasında ise "Ekrana bakıyordum" dedi.

AKP'li yönetici kumarhanede görüntülendi, 'Ekrana bakıyordum' dedi

AKP Teşkilat Başkan Yardımcısı ve eski milletvekili Nihat Öztürk, kumarhanede görüntülendi. Nihat Öztürk, Karadeniz gezisi sırasında Gürcistan’a geçti ve Batum kentindeki bir kumarhanede görüntüler çekildi.

Videonun 28’inci saniyesinde AKP’li Nihat Öztürk’ün yanına gelen kişinin de, AKP’li Ozan Balcı olduğu ileri sürüldü. Nihat Öztürk’ün AKP Muğla İl Başkanlığı döneminde, Ozan Balcı da Öztürk’ün yardımcılığını yapıyordu.

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Öztürk’ten ilginç bir açıklama geldi.

Öztürk, Odatv‘ye yaptığı açıklamada, “Bu parti içi muhalefetin bana hazırladığı bir kumpastır. Bu klasik bir FETÖ taktiğidir. Geçen yıl gerçekleşen bu olayın videosu bizleri ve partimizi yıpratmak için genel merkeze de gönderilmişti. AK Parti’yi yıpratmak isteyen FETÖ’cü zihniyet bir kez daha hortlamıştır. İnsanların yatak odalarına kadar girerek görüntülerini çekip servis eden zihniyet bugün Batum’da ortaya çıkmıştır” ifadesini kullandı.

Öztürk, kumarhanede makine başındaki görüntülerini ise “Kahve içmeye davet edildiğimizde makine başında olan biri yer verdi. Kahve içmek için oraya oturdum. Orada oyun oynamıyor ekrana bakıyorum” ifadeleriyle açıklamaya çalıştı.