Bekaroğlu'ndan Numan Kurtulmuş'a 'terör' yanıtı: Hangi terör örgütleriyle konuştuğunuzu açıklarım

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un Ekrem İmamoğlu'na yönelik sözlerine yanıt verdi.

Bekaroğlu'ndan Numan Kurtulmuş'a 'terör' yanıtı: Hangi terör örgütleriyle konuştuğunuzu açıklarım

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, dün CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun sadece bir partinin adayı olmadığını, görünürde CHP, İyi Parti ve HDP arasında iş birliği bulunduğunu ifade ederek, “Ama maalesef bir de perde arkasında bazı terör gruplarının da desteği vardır” demişti.

Kurtulmuş’un o sözlerine HAS Parti’de birlikte çalıştığı Mehmet Bekaroğlu, “2012’de Has Parti’yi kapatıp AKP’ye katılırken, hangi terör örgütü ile kimler aracılığında neler konuştuğunuzu açıklarım” sözleri ile tepki gösterdi.

Twitter üzerinden paylaşımda bulunan Bekaroğlu, Kurtulmuş’un İmamoğlu hakkındaki sözlerini alıntılayarak şu ifadelerde bulundu:

“Sayın Kurtulmuş, lütfen susun, insanlara iftira etmekten vazgeçin; yoksa 2012’de Has Parti’yi kapatıp AKP’ye katılırken, hangi terör örgütü ile kimler aracılığında neler konuştuğunuzu açıklarım.”O zaman o örgüt henüz terör örgütü değildi” mi diyeceksiniz?”