Sedat Peker'den tehdit

Sedat Peker, "Ticari çalışmalar için bazı ülkelerden oturum aldığını" söyledi, hakkındaki iddialarla ilgili de tehditkar sözler etti.

Sedat Peker'den tehdit

AKP’ye desteğiyle bilinen organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in hakkında yakalama kararı çıktığı için Karadağ’a kaçtığı iddia edilmişti.

Peker, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Takriben iki aydır ata yadigarı Balkan coğrafyasındayım” dedi. Üniversite okuduğunu ve bu sene mezun olup diplomasını alacağını duyuran Sedat Peker, “Ayrıca ticari çalışmalarım için bazı ülkelerden de oturum alma işlemlerimi tamamladım” ifadelerini kulandı.

“Bazı sosyal medya hesaplarında arandığım için Karadağ’a kaçtığım, eşimden boşandığım yönünde haberleri okuyunca acı acı tebessüm ettim. İçimden, ‘Kış kışlığını puştta puştluğunu yapmaktan asla vazgeçmez!’ sözünü tekrar edip durdum.” diyen Peker, şöyle devam etti:

“Ben herhangi bir suç işlemedimki aranayım. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin polisleriyle hiçbir sorunum yok, olamazda ancak bu şerefli teşkilatın içine bir şekilde monte olmuş görünürde polis ama özünde hain olanlarla bizim hesabımız her zaman var olacaktır. (Bu konularla ilgili de ilerleyen günlerde düşüncelerimi detaylıca yazacağım.)”

TEHDİT ETTİ

Peker, hakkındaki iddiaları gündeme getirenlere de sosyal medyada yayılan “Oğlum bak git” videosuna gönderme yapıp ‘Yine oğlum işinize gidin.’ diyorum. Tüm uyarılarıma rağmen bunları yapmaya devam edenlere bu hikayenin sonunun temizlik görevlisiyle o saygısız çocuğun yaşadığının aynısı olacağını özellikle belirtiyorum. Sonradan pişmanlıklarınız VALLAHİ fayda etmeyecek.” tehdidiyle bitirdi.