Fikret Orman: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti 65 bin TL'den ibaret değil

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili Beşiktaş eski başkanı açıklamalarda bulundu. O gece olay olmadan mekanda birlikte olduklarını söyleyen Fikret Orman, yaşanan olayla ilgili detaylar verdi.

Fikret Orman: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti 65 bin TL'den ibaret değil

Beşiktaş eski yöneticisi ve ülkücü mafya lideri Alaaddin Çakıcı’nın eski avukatı Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili yeni bilgiler ortaya çıkıyor. O gece yaşanan olaydan hemen önce mekandan ayrılan Beşiktaş eski başkanı Fikret Orman detayları paylaştı. Olayın 65 bin TL’den kaynaklanmadığını ifade eden Orman, daha önce konuşulmayan detayları herkesle paylaştı.

SOHBET AMAÇLI BİR GÖRÜŞMEYDİ

Fikret Orman, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümünden hemen önce birlikte olduklarını söyleyerek, “Şafak bana çok yakın biriydi. Ben onun abisi sayılırdım. Her zaman bir sıkıntısı olsa gelip bana anlatırdı. Olay yaşanmadan önce zaten beraberdik. Gayet mutluydu ve hiçbir sıkıntısı yoktu. Beşiktaş ile ilgili bir toplantı değil, sohbet amaçlı önceden görüşelim dedi görüştük” dedi.

OLAY SADECE 65 BİN TL’DEN İBARET DEĞİL

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili bilgiler veren Fikret Orman, konunun 65 bin TL’nin ötesinde olduğunu vurguladı. Orman, Halk TV’ye katıldığı programda, “Yasadışı bahis falan benim duyduğum şeyler değil. Bunu emniyet güçlerimiz zaten araştırıyordur. Benim duyduğum olay, bir ev alımı olmuş, buranın üstüne ek para istenmiş. Ama konu 65 bin tl değil de bir racon mevzusu. Benim duyduklarım bunlar. Zaten yapan çocuk da 1997’li” dedi.