Zafer, hakları için mücadele eden İYİ-SEN üyesi işçilerin oldu

Sakarya Şehir Hastanesi şantiyesinde hakları için mücadele eden İYİ-SEN üyesi inşaat işçilerinin eylemleri 8. gününde kazanımla sonuçlandı.

Zafer, hakları için mücadele eden İYİ-SEN üyesi işçilerin oldu

Sakarya Şehir Hastanesi şantiyesinde hakları için mücadele eden inşaat işçilerinin eylemi 8. gününde kazanımla sonuçlandı.

Baskı ve zor koşullara rağmen kararlılıkla eylemlerini sürdüren İYİ-SEN üyesi inşaat işçileri haklarını aldı.

İnşaat ve Yapı İşçileri Sendikası’ndan yapılan açıklamada “Her türlü baskı ve ağır koşula rağmen sendikasıyla birlikte mücadele eden işçi arkadaşlarımızı ve günlerdir işçi arkadaşlarımızı biran yalnız bırakmadan kararlılıkla mücadele eden sendikamızın Sakarya Temsilciliğini kutlarız” denildi.

İYİ-SEN’den yapılan açıklama şu şekilde: 

MÜCADELEMİZ KAZANIMLA SONUÇLANDI!

Sakarya Şehir Hastanesi Şantiyesinde ana firma ATR Yapı, taşeron Çetik ve Mirza Elektrik bünyesinde çalışan sendikamız üyesi inşaat işçisi arkadaşlarımızın verilmeyen hakları için başlattığımız eylem 8. gününde kazanımla sonuçlandı.

Yapılan protokol ile işçi arkadaşlarımızın tüm haklarının eksiksiz olarak ödenmesi kayıt altına alındı.

Her türlü baskı ve ağır koşula rağmen sendikasıyla birlikte mücadele eden işçi arkadaşlarımızı ve günlerdir işçi arkadaşlarımızı biran yalnız bırakmadan kararlılıkla mücadele eden sendikamızın Sakarya Temsilciliğini kutlarız.

Sendikamız memleketin neresinde olursa olsun hak gasplarına karşı mücadelesini kararlılıkla sürdürecektir. Sömürü düzeni yıkılacak, insanca bir yaşam eşitlikçi bir düzen kurulacak!