Sedat Peker'den 'Ağar' mesajları: 'Yarın doğum günüm'

Ülkücü mafya lideri Sedat Peker, Orhan Adıbelli cinayeti ve AKP'li Tolga Ağar'la ilgili paylaşımlarına devam etti. Peker ayrıca yarının 'doğum günü' olduğunu hatırlattı.

Sedat Peker'den 'Ağar' mesajları: 'Yarın doğum günüm'

Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunduğu belirtilen ülkücü mafya lideri Sedat Peker, bu akşam kendisiyle bağlantılı Twitter hesapları üzerinden yine dikkat çeken iddialarda bulundu.

İş adamı Orhan Adıbelli’nin öldürülmesiyle ilgili paylaşımlarda bulunan Peker, iddialarını gündeme taşımayan gazetecilere ve medya gruplarına yüklendi. Peker, “Cinayet çözüldüğünde ne olacak biliyor musunuz? Hem namusu maaşı kadar olan gazeteciler hem de sözde muhalif basın bu cinayeti kendileri ortaya çıkarmış gibi bu savaşı kendileri kazanmış gibi benim adımı anmadan haberler yapacaklar. Şu an yaptıkları gibi dikkat edin, benim ortaya çıkardığım hiç bir olayda benim adımı geçirmeden haber yapıyorlar” dedi.

Peker, 11 tweet’ten oluşan paylaşımlarının sonunda da yarın kendisinin doğum günü olduğunu hatırlattı. Bu paylaşım, Peker’in yarın büyük bir “ifşaat”a daha hazırlandığı yorumlarına yol açtı.

Peker’in paylaşımları şöyle:

“SAYGI GÖRMEYEYİM DİYE SESSİZ KALAN MUHALEFET”

“1-40 yaşından genç kardeşlerim, Hz. ALİ Efendimizin “Öl söz verme. Ancak bir söz verdiysen de, gerekirse öl fakat sözünü yerine getir.” öğretisi ile büyümüş bir insanım. Bu yüzden söz benim için namustur. Ben size verdiğim sözü mutlaka yerine getireceğim. Namusu maaşı Namusu maaşı

2-kadar olan gazetecilere rağmen getireceğim. Sizin tarafınızdan daha çok saygı görmeyeyim diye bu olaylara sessiz kalan muhalif gazetecilere ve muhalefete rağmen getireceğim. Oda tv Orhan Adıbelli’nin ölümü ile ilgili görülen mahkemedeki gelişmelerle ilgili bir haber yaptı.

3-Benim açıkladığım bilgiler, oda tv nin haberi, Timur Soykan ve Seher Yaşayacak isimli gazetecilerin yayınladığı belgeler zaten tüm anlatımlarımı doğruluyor. Sadece gelecek bir savcının HTS ve baz istasyonu kayıtlarını istemesine kalıyor. Ölen orhan adıbelli Hollanda

4-merkezli gerçek bir baron.( süslü sülünün çakma baronlarından değil ) Ölüm emrini veren murat boyracı gerçek bir baron ve resmî olarak da Tolga Ağar’ın iş ortağı. Uyuşturucu parasının tahsilat toplantısını yapan Mehmet Ağar ve bu konu ne yandaş medyada ne de

5-muhalif televizyonlar da haber değil. İran’lı uluslararası dolandırıcılık ve kara para trafiğinin en önemli isimlerinden İran’lı ahmet nazari Avrupa’da aranırken Türkiye’ye geliyor. memet ağar onu Türk vatandaşlığına geçiriyor taşıma ruhsatlı silah verdirtiyor.

“BEN, TOLGA AĞAR, MUSTAFA KARLIDAĞ… ÇOK SOHBET ETTİK”

6-Bu büyük skandal da ne yandaş medyada ne muhalif basında manşetten haber değil.(silahın markasını da söyleyeyim: GLOCK-19) Gerekirse dumanla işaretleşecem ancak sözümü yerine getirecem. Çünkü ben de SÖZ NAMUS… Cinayet konusuna geri dönelim kardeşlerim güç insanı

7-şımartır. tolga ağar’la beni tanıştıran mustafa karlıdağ isminde eski bir tanıdığım. Bu arkadaşın oğlunun sünnet düğününde de bulunmuştum. Ben, tolga ağar, mustafa karlıdağ çok oturup sohbet ettik. mustafa karlıdağ normal galerici bir insan.

8-murat boyracı’nın galiba Zorlu’da evi vardı. mustafa karlıdağ ile beraber orda buluşuyorlardı. orhan adıbelli’yi öldürtmek için 2-3 tane mafya grubu ile mustafa karlıdağ ayrı ayrı görüştü. Galerici kiralık katil ararsa cinayette böyle patlar. Güç zehirlenmesi –

“NAMUSLU BİR SAVCI BİR GÜN GELECEK”

9-işte budur kardeşlerim. Namuslu bir savcı elbet bir gün gelecek. mustafa karlıdağ’ın, murat boyracı’nın HTS kayıtlarını, Baz istasyonu kayıtlarını elbet isteyecek. Cinayet çözüldüğünde ne olacak biliyor musunuz? Hem namusu maaşı kadar olan gazeteciler hem de sözde muhalif

10-basın bu cinayeti kendileri ortaya çıkarmış gibi bu savaşı kendileri kazanmış gibi benim adımı anmadan haberler yapacaklar. Şu an yaptıkları gibi dikkat edin, benim ortaya çıkardığım hiç bir olayda benim adımı geçirmeden haber yapıyorlar.(namuslu olanlar baş taçı)

“YARIN DOĞUM GÜNÜM”

11-Neymiş ben toplumda kahraman olmamalıymışım. Bana kızlarımın kahramanı olma şerefi yeter fazlasında gözüm yok. Gerekirse dumanla haberleşmeye YENİLECEKSİNİZ, GÖRECEKSİNİZ!!! Unutmadan kardeşlerim yarın benim DOĞUM GÜNÜM.”